Top
Kurumsal
Kurumsal
Hakkımızda

Tüm işletmelerin temel kuruluş amacı üretimdir. Üretimin sağlıklı, güvenli yürütülmesi ise kalite ve verimliliği beraberinde getirir. Günümüzde firmalar değişen ve ağırlaşan rekabet koşullarında verimlilik, kalite ve maliyet avantajı sağlamak için ana iş kolu dışında ihtiyaç duydukları hizmetleri dışarıdan sağlama yoluna gitmektedirler.

Deneyimli kadrosu ile sanayimize catering alanında hizmet ve ürün sunan Lider Hazır Yemek kurulduğu 2002 yılından günümüze dek “Önce insan, sağlıklı, güvenli, verimli ve kaliteli hizmet sunumu için ne yapmalıyız?”düşüncesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonel ve çağdaş yönetime önem veren, çalışma ve etik kurallarını kendi sahasında titizlikle uygulayan, bu özelliklerini almış olduğumuz “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 22000 Gıda Zinciri Güvenliği Belgesi” ile en iyi olma yolunda bir adım daha ileri taşıyan Lider Hazır Yemek, catering alanında bölgemizde ortaya çıkan boşluğu doldurmak ve restoran işletmeciliğindeki 15 yıllık deneyimlerini değerlendirmek amacıyla şirket sahibimiz Nihat MISTIK tarafından 2002 yılında Çerkezköy´de kurulmuştur.

Firmalarımıza sunduğumuz catering hizmetleri her müşterinin kendi ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde uygun projeler halinde tasarlanarak uygulanmaktadır.

Lider Hazır Yemek olarak sunduğumuz her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özen gösterilmektedir. Hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutabilmek için aşçı ve aşçı yardımcısından bulaşık temizleme hizmetleri sınıfına kadar tüm personelimizin, kalifikasyonu, eğitimi ve yönetimi hususları üzerinde titizlik ve ciddiyetle durulmaktadır.

Hijyen standartlarına yüzde yüz uyarak titizlikle yapmış olduğumuz hazır yemek üretimimizi Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım, G.O.P. Mah. Şehit Mehmet Sepetçi Sk. No:8 Çerkezköy/ TEKİRDAĞ adresinde bulunan tesisimizi dilediğiniz zaman, haber vermeksizin, ziyaret ederek görebilirsiniz. Üretim takımımızın yılların verdiği tecrübe ile hazırladıkları ürünlerin lezzetini, tadına bakmadan tarif edebilmemiz mümkün değildir.

Kalitemiz

DİĞER CATERİNG FİRMALARINDAN FARKIMIZ

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi firmamızda mevcuttur.
 • ISO22000 Gıda Zinciri Güvenliği Belgesi firmamızda mevcuttur. (HACCP belgesini de kapsayan bir üst belgedir.)
 • Tarım ve Köyişleri Bakanlığından Gıda Sicili ve Gıda Üretim İzni Belgelerimiz mevcut olup 5179 sayılı gıdaların üretimi, tüketimi ve denetlenmesine dair kanuna uygun olarak hazır yemek üretimi yapmaktayız.
 • Eğitimli çalışan kadrosu, Sorumlu Gıda Mühendisi ve Gıda Teknikerleri ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.
 • Çerkezköy ve Çorlu Bölgelerine hizmet veren yerel bir firmayız. İhtiyaç halinde gece ve gündüz, haftaiçi veya haftasonu, zaman durumu gözetilmeksizin hizmetimizi anında sizlere ulaştırabiliriz.
 • Yemekhanemiz günlük 20.000 kişilik yemek kapasitesine uygun olarak inşa edilmiş olmasına rağmen, yemek verdiğimiz kişi sayısı 18.000 kişidir.

Bu durum, hijyenik ortamda üretilen yemeklerimizin sürekli aynı lezzet ve nefasette üretilerek siz değerli müşterilerimize ulaştırılabilmesi için yönetim kurulumuzun almış olduğu bir karardır.

Politikamız
 • Kaynakları rasyonel kullanıp,
 • Tüm personelin kalite yönetimi anlayışı ile bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak,
 • Maksimum müşteri memnuniyeti doğrultusunda,
 • Uygun fiyat ve zamanda gelişim düşüncesiyle,
 • Rekabetçi ve istikrarlı bir yolda yürüyerek,
 • Yeni amaç ve hedeflere her zaman ulaşmanın azmi ve kararlılığı ile durmadan çalışmak,
 • Şirket kalitesinden ödün vermeden,
 • Hijyenik koşullarda,
 • Sürekli iyileştirmelerle,
 • Kanun ve mevzuatlara uygun üretim yapmak, hizmet sunmaktır.
Kadromuz

Nihat MISTIK
Yönetim Kurulu Başkanı


Siyazim EREN
Proje Müdürü


Hasan MISTIK
Finans Bölümü


Burcu BALTACIOĞLU
Mali Müşavir


Hilmiye ŞERİFOĞLU
Muhasebe Personeli


Nilay GÜNGÖR
İnsan Kaynakları


Gonca TEZER
Yönetici Asistanı


Emre PALABIYIK
İşletme Müdürü


Cansu ODUNCİ
Satınalma Sorumlusu


Handan MİHRİCAN
Planlama Sorumlusu


Kübra KURBAN
Gıda Mühendisi


Gizem USLU
Gıda Mühendisi


Esra KESER
Gıda Uzmanı


Ayçin KAHRİMAN
Kimyager


Canan ŞİLE
Gıda Teknikeri


Yeşim KARAATLI
Gıda Teknikeri


Aylin TANIK
Gıda Teknikeri


Ceylan ÇELİK
Müşteri İlişkileri Sorumlusu


Merve PITIRLI
Müşteri İlişkileri Sorumlusu