Top
Hakkımızda

Tüm işletmelerin temel kuruluş amacı üretimdir. Üretimin sağlıklı, güvenli yürütülmesi ise kalite ve verimliliği beraberinde getirir. Günümüzde firmalar değişen ve ağırlaşan rekabet koşullarında verimlilik, kalite ve maliyet avantajı sağlamak için ana iş kolu dışında ihtiyaç duydukları hizmetleri dışarıdan sağlama yoluna gitmektedirler.

Deneyimli kadrosu ile sanayimize catering alanında hizmet ve ürün sunan Lider Hazır Yemek kurulduğu 2002 yılından günümüze dek “Önce insan, sağlıklı, güvenli, verimli ve kaliteli hizmet sunumu için ne yapmalıyız?”düşüncesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonel ve çağdaş yönetime önem veren, çalışma ve etik kurallarını kendi sahasında titizlikle uygulayan, bu özelliklerini almış olduğumuz “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 22000 Gıda Zinciri Güvenliği Belgesi” ile en iyi olma yolunda bir adım daha ileri taşıyan Lider Hazır Yemek, catering alanında bölgemizde ortaya çıkan boşluğu doldurmak ve restoran işletmeciliğindeki 15 yıllık deneyimlerini değerlendirmek amacıyla şirket sahibimiz Nihat MISTIK tarafından 2002 yılında Çerkezköy´de kurulmuştur.

Firmalarımıza sunduğumuz catering hizmetleri her müşterinin kendi ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde uygun projeler halinde tasarlanarak uygulanmaktadır.

Lider Hazır Yemek olarak sunduğumuz her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özen gösterilmektedir. Hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutabilmek için aşçı ve aşçı yardımcısından bulaşık temizleme hizmetleri sınıfına kadar tüm personelimizin, kalifikasyonu, eğitimi ve yönetimi hususları üzerinde titizlik ve ciddiyetle durulmaktadır.

Hijyen standartlarına yüzde yüz uyarak titizlikle yapmış olduğumuz hazır yemek üretimimizi Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım, G.O.P. Mah. Şehit Mehmet Sepetçi Sk. No:8 Çerkezköy/ TEKİRDAĞ adresinde bulunan tesisimizi dilediğiniz zaman, haber vermeksizin, ziyaret ederek görebilirsiniz. Üretim takımımızın yılların verdiği tecrübe ile hazırladıkları ürünlerin lezzetini, tadına bakmadan tarif edebilmemiz mümkün değildir.